Майстри практики водіння та теорії ПДР | Автошкола «Віджая» у центрі Дніпра
(063) 332-45-45
(050)646-45-55 (097) 398-95-90 Viber (056) 798-24-46 (063)798-24-46

Викладачі

Викладачі

Розумний Юрій Вікторович

Кононенко Юрій Григорович

Рябовол Костянтин Альбертович

Владимиров Володимир Олексійович

Сеферовська Інга Юріївна

Розумний Юрій Вікторович

Розумний Юрій Вікторович 

Викладач правил дорожнього руху та безпеки руху, інструктор з водіння на автомобілі Volkswagen Polo

Водійський стаж - з 2001 року.

Викладацький стаж з 2007 року. Навчив понад 1000 водіїв.

Побажання учневі перед першою поїздкою: «Перевірте гальма – і не забудьте взяти з собою уважність! Адже неуважність – це бич молодих водіїв.»

Застосовує новаторські методики щодо покращення реакції у водіїв-новачків. Розповідає Юрій Вікторович: "З острахом сісти за кермо справляємося практикою і лише практикою: досвід – найкраща протидія страху. Виїжджаємо до міста – і весь страх минає!"

Відгуки учнів:

Зараз навчаюсь в автошколі Віджая. Теорію веде Розумний Юрій Вікторович: розповідає ДУЖЕ цікаво, доступно, наводить приклади з життя, через що теорія запам'ятовується краще і швидше...
Я закінчила цю школу майже 2 роки тому, а подяку пишу тільки зараз-дякую Тарасу Прусакову та Юрі Розумному – завдяки їм я не знаю проблем на дорогах! Тепер зустрічаю їх містом з новими учнями - одні приємні спогади. Інструктори, у яких варто вчитися!
Почну з лекцій. Навіть сьогодні, згадую ту теплу обстановку, неповторний гумор, хочеться повернутися за парту, і слухати і слухати...:) І тому хочеться сказати дякую величезне Розумному Юрію Вікторовичу, за ті 2,5 місяці найцікавіших лекцій :) Пояснюючи важкі моменти, розповідаючи Ви не тільки зрозумієте, сенс ПДР, а навчитеся їх розуміти. Не головне знати правила, щоб від зубів відскакували, а головне, щоб ви їх розуміли, і вміли застосувати. Можу згадати про Юрія Вікторовича, тільки позитивне: добрий гумор, пунктуальність, відповідальність, терпіння. Ох як ми попотіли, щоб скласти екзамен, всі шурудили квитками перед ними. (і до речі лише з 3-х безпомилкових спроб допускав!). Тому, я звичайно рекомендуватиму всім друзям, тільки до Розумного.

На початок


Кононенко Юрій Григорович

Кононенко Юрій Григорович

Інструктор з водіння на автомобілі Zaz Vida

Водійський стаж - 27 років, на своїй першій машині, ВАЗ 2105, дбайливо від'їздив 11 років.

Викладацький стаж з 2008 року. Підготував понад 1000 водіїв.

Основний принцип у навчанні – подавати інформацію так, як хотів би чути сам, якби сидів за партою.

Розповідає Юрій Григорович:

"Будь-який інструктор - суцільна авторська методика. З кожним - шукаю точки дотику, намагаюся створити тандем між викладачем і учнем, тільки в тандемі можлива злагоджена робота. Головна труднощ, що виникає у водіїв-початківців: людина приходить в автошколу, не раз бачивши з сторони, як начебто просто - водити машину, але відразу стикається з тим, що складно об'єднати знання та навички, крім того, багато учнів стикаються зі страхом перед дорогою, що відбувається від того, що у них формується почуття додаткової відповідальності, а це, в свою чергу, викликає страх перед можливими наслідками. Я служив в Афганістані і наводжу своїм учням безліч прикладів того, коли страх не відключає мізки, а дозволяє акумулювати енергію і діяти – саме на це спрямована робота з психологією водіїв-новачків».

Відгуки учнів:

Усім привіт! Закінчила цю школу майже рік тому. Хочу висловити подяку Кононенко Юрію Григоровичу за його працю та терпіння. Справді класний інструктор, усім раджу йти до нього)) Зараз їжджу добре, всі його зауваження дуже стали в нагоді.
Водіння - Кононенко Ю.Г., мила людина, спокійна, стримана, дуже доступно пояснює (з наочними прикладами), взагалі я дуже задоволена своїм вибором.
Практику я проходив із Юрієм Кононенком. Приєднуюсь до тих, хто добре про нього відгукнувся раніше. Юрій Григорович дуже добре пояснює, наводить практичні приклади і має величезне терпіння, вміючи спокійно реагувати навіть на грубі помилки учнів. Я вдячний викладачам школи "Віджая" за їхню професійну роботу.

На початок


Рябовол Костянтин Альбертович

Рябовол Костянтин Альбертович

Інструктор з водіння на автомобілі Chevrolet Aveo 

Водійський стаж з 1993 року.

Викладацький стаж з 1999 року.

Підготував понад 2500 водіїв, які стали грамотними, «безаварійними» автомобілістами.

Авторські методики:
- Інтелектуальне водіння
- Відновлення навичок після тривалої перерви в керуванні автомобілем
- Адаптація та реабілітація водіїв, які побували в ДТП
- Усунення синдромів «Боязнь автомобіля» , «Страх перед дорогою»
- Усунення так званих «жіночих автомобільних комплексів»
- Програма «Водінню всі віки підкорені» - навчання тих, кому «за 50»
- Методика «Особливий підхід» (Коли у вас в активі – величезне бажання навчитися керувати автомобілем, а в пасиві – ослаблена пам'ять, недостатня реакція тощо)
- Основи контраварійного водіння автомобіля для всіх вікових категорій (з використанням тактики «Мудрий водій» з методики « Інтелектуальне керування»).

Основні принципи та підходи до навчання жінок та дівчат водінню автомобіля в інтерв'ю на відео: http://www.youtube.com/watch?v=FYhHAUD30jw

Особисті захоплення: йога, музика, вирощування екзотичних рослин, кондитерське мистецтво - як активний експерт-дегустатор :)

Відгуки учнів:

Ця людина - надпрофесіонал своєї справи, всі заняття на максимальному навантаженні.
Дуже терплячий, все зрозуміло пояснює і показує, цікава людина, пунктуальна.
Його уроки дають можливість діяч навчитися водити авто в умовах перевантаженого міста, заняття дуже цікаві, ускладнює завдання поступово, після кожного уроку почуваєшся переможцем, стриманий, вихований, приємний у спілкуванні!
Завжди тепла обстановка, оптимістичний настрій, терплячість та підтримка.

На початок


Владимиров Володимир Олексійович

Владимиров Володимир Олексійович

Викладач правил дорожнього руху та безпеки руху, інструктор з водіння на автомобілі Chevrolet Aveo

Водійський стаж - з 1981 року. Проїхав понад 1,000,000 км – без ДТП!

Викладацький стаж з 2002 року.

Розповідає Володимир Олексійович: «Кредо: «У мене в житті дві пристрасті – музика та автосправа. І музику, і автосправу поєднує творчість. До кожної людини - і до твору потрібно підходити індивідуально. Кожен має свій настрій.»

Викладацькі принципи:
- робота з мисленням: «Часто учні не контролюють ситуацію для цього моменту часу, не враховують тих факторів, які відбуваються щомиті. Я постійно нагадую: потрібно включити пам'ять, тому що іноді учень повертає кермо, а наступної секунди не пам'ятає, в який бік повернув»;
- робота зі страхами: «Страх долається лише досвідом, який ми прагнемо піднести на наших заняттях . Часто учні мають труднощі зі швидкістю реакцій і запитують мене, що з цим робити. Я в таких випадках раджу: сходіть на настільний теніс».
Хобі: понад десять років займався музикою, грав на гітарі у професійних колективах, працював із відомими радянськими артистами (Ірина Понаровська).

Відгуки учнів:

Хочу висловити величезну подяку викладачам автошколи "Віджая" - майстрам своєї справи - Швецю Анатолію Сергійовичу (практика) та Володимирову Володимиру Олексійовичу (теорія)! В рамках теоретичного курсу крім безпосереднього вивчення ПДР, відбувався розбір практичних прикладів та ситуацій. На практичних заняттях під час роботи над навичками керування автомобілем акцентується увагу на помилках учня та їх усуненні. Хлопці, не роздумуйте, приходьте саме до автошколи "Віджая". Ваше бажання, старання та допомога викладачів дозволять Вам скласти іспит з першого разу та стати справжніми водіями!
Усім доброго дня! Зараз навчаюсь в автошколі "Віджая", і хотів би поділитися своїми (і не тільки) враженнями..& Ув.Новички, всі ті, хто шукає собі гідну автошколу, рекомендую звернути свій вибір сюди. Ціни (пізнавав у кількох місцях) тут досить низькі (Незважаючи на сусідство сотого ліцею: lol:), ідеальне розташування в центрі міста. Цілком гідна команда викладачів. Щодо останнього хочеться приділити особливу увагу. Курс теорії читає (принаймні у мене, у вихідні дні) чудова людина Володимирів Володимир Олексійович, так пояснювати як він, навряд чи хтось зуміє. Взагалі, теоретична підготовка тут на висоті.
Навчався в автошколі в період з 1 жовтня по 29 грудня... Навчався у групі у Володимирова Володимира Олексійовича, у нього ж проходив і практичні заняття. Хочу висловити йому велику подяку за відмінні "живі" теоретичні заняття з купою реальних прикладів щодо кожного пункту ПДР, а також окрема ВЕЛИЧЕЗНА подяка за практичні заняття. Володимир Олексійович чудовий фахівець, бажаю кожному, хто навчається потрапити до такого ж професіонала своєї справи. Загалом я залишився задоволеним.

На початок


Сеферовська Інга Юріївна

Сеферівська Інга Юріївна

Інструктор з водіння на автомобілі Kia Rio

Водійський стаж - з 2004 року.

Викладацький стаж з 2012 року.

Викладацький принцип: «До кожного учня – творчий підхід».

Головне — легкість, з якою учні Інги Юріївни освоюють свою єдність із автомобілем. Це займає щонайбільше шість занять. Серед поширених помилок під час паркування – неправильний вибір траєкторії під'їзду. З цими, а також багатьма іншими складнощами водіїв-новачків Інга Юріївна успішно допомагає впоратися, зокрема, зі страхом перед дорогою - лише за одне заняття з нескінченним терпінням та любов'ю.